Nga Maqedonia

Zv/ministrja plotësuese e MPB-së, Sllavjanka Petrovska për vizitë në policinë e Gostivarit

Zv/ministrja plotësuese e MPB-së, Sllavjanka Petrovska për vizitë në policinë e Gostivarit

Zëvëndësministrja plotësuese e MPB-së, Sllavjanka Petrovska sot, në suaza të aktiviteteve të saja punuese, do ta vizitojë Sketorin për Punë të Brendshme Tetovë, si dhe njësitë e tjera organizative në kompetencë të këtij Sektori për punë të brendshme (Gostivarin, Kamjanin, Zherovjanin).

Pas kësaj, është paraparë në ora 12,30 në SPB Tetovë zvëndësministrja plotësuese e MPB-së, Petrovska të prononcohet për mediat.

Ndryshe, që nga formimi i qeverisë teknike, Petrovska si kuadër i LSDM-së dhe ministri teknik Naqe Çulev nga radhët e VMRO-DPMNE-së, janë përplasur vazhdimisht për emërimet që bëhen në MPB.

Comments
Nga Maqedonia

Më shumë Nga Maqedonia

Venko-Filipce

18 raste të reja me korona në RMV, dy të tjerë të vdekur

Televizioni Globi29 Mars, 2020
cnjegnjagerh-181916-890x395

Të shtunën dhe të dielën ora policore nga ora 16

Televizioni Globi25 Mars, 2020
korona-virus-7-960x540

29 raste të reja me koronavirus në RMV, numri shkon në 177

Televizioni Globi25 Mars, 2020
venko0

Rritet numri i të infektuarve, edhe 19 persona të prekur nga virusi korona në Maqedoni

Televizioni Globi20 Mars, 2020
Shpani-a-Protokol-Ste-t-department

Ambasadori spanjoll e dorëzoi në Stejt Departament ratifikimin për anëtarësimin e Maqedonisë së Veriut në NATO

Televizioni Globi20 Mars, 2020
thumbnail_Foto (3)

Presidenti Pendarovski shpall gjendje të jashtëzakonshme në Maqedoninë e Veriut

Televizioni Globi18 Mars, 2020
upatstvo-za-koronavirus

SHGM dhe KEMM përgatitën udhëzime për raportim të sigurt dhe profesional mbi koronavirusin

Televizioni Globi18 Mars, 2020
IMG-20200316-WA0004

Vështrim nga një këndvështrim tjetër për “Koronavirusin”

Televizioni Globi17 Mars, 2020
Venkoo

Filipçe: 26 pacientë të infektuar me koronavirus, 17 janë në Shkup, 9 në dibër

Televizioni Globi17 Mars, 2020
Televizioni Globi Gostivar
Bulevard Goce Dellcev pn
Qendra Tregtare City Center II/7
+389 42 210 043
gtv-2013@hotmail.com

2015 Të gjitha të drejtat e rezervuara