Nga Vendi

Vjedhin pesë thasë me dru për ngrohje, arrestohen dy persona nga Gostivari

Vjedhin pesë thasë me dru për ngrohje, arrestohen dy persona nga Gostivari

Mbrëmë (17-mars) rreth orës 01.00, pjestarët e policisë nga SPB-Tetovë-Departamenti për punë të brendshme Gostivar, kanë privuar nga liria 18- vjeçarin S.A. dhe 21- vjeçarin nga Gostivari, për shkak të dyshimit se në mënyrë të paligjshme kanë vjedhur pesë thasë me dru të prera për ngrohje.

Dy personat nga Gostivari janë mbajtur në Stacionin policorë Gostivar dhe pas zbardhjes dhe dokumentimit të plotë të rastit, do të pasoj parashtresë adekuate.

Comments
Nga Vendi

Më shumë Nga Vendi

91929634_2590411601285949_5658318464121569280_n

Halil Kastrati dhuron 150 pako ushqimore për familjet nevojtare në Gostivar

Televizioni Globi31 Mars, 2020
p[[0

Për 24 orë 44 pacientë të prekur ng koronavirusi

Televizioni Globi31 Mars, 2020
sdgsae5yh0

Mësimi online ngec në Gostivar, Taravari thirrje Ademit: Krijo kushte për nxënësit

Televizioni Globi31 Mars, 2020
cajle0

Brenda 24 orëve të fundit janë mbyllur katër lokale në Gostivar

Televizioni Globi31 Mars, 2020
FOTO0

45 vjeçarja nga Gostivari drejt mundjes së koronavirusit, 40 personat e testuar deri më sot, janë negativ

Televizioni Globi31 Mars, 2020
sdart0

Pushteti lokal, shoqata dhe grupe jo formale bëhen bashkë për të ndihmuar popullatën në nevojë gjatë pandemisë

Televizioni Globi31 Mars, 2020
dayeh0

Pollog, mbrëmë orën policore nuk e respektuan 5 persona

Televizioni Globi31 Mars, 2020
uj6oi0

Ora policore, Prokuroria Themelore Publike – Gostivar, kërkon dënime për gjashtë persona

Televizioni Globi31 Mars, 2020
rAGEY0

Shoqatat “Ndihmo edhe ti” dhe “Blue River” me aksion humanitar

Televizioni Globi30 Mars, 2020
Televizioni Globi Gostivar
Bulevard Goce Dellcev pn
Qendra Tregtare City Center II/7
+389 42 210 043
gtv-2013@hotmail.com

2015 Të gjitha të drejtat e rezervuara