Të gjitha postetimet të etiketura "Moti"

 • Nga Maqedonia
  Moti sot në Maqedoni

  Moti sot do të jetë me diell dhe vende-vende me vranësira mesatare. Në pjesën lindore pritet që...

 • Nga Maqedonia
  Moti sot në Maqedoni

  Sot moti do të jetë me mjegulla mesatare, në pjesën jugore të Maqedonisë paradite do të ketë...

 • Nga Maqedonia
  Moti sot në Maqedoni

  Temperaturat gjatë ditës do të sillen nga 7 deri në 16 gradë celsius. Gostivari ende mbetet kryesisht nën mjegulla dhe...

 • Nga Maqedonia
  Moti sot në Maqedoni

  Maqedoninë sot do ta kaplojnë reshjet, sot do të kemi mëngjes me vranësira dhe reshje në pjesën...

 • Nga Maqedonia
  Moti sot në Maqedoni

  Pas disa ditëve më radhë me mjegulla, sot moti do të jetë kryesisht me diell. Mjaft pak...

 • Nga Maqedonia
  Moti sot në Maqedoni

  Edhe sot e nisim ditën me mjegulla. Gjatë ditës së sotme pritet që të zvogëlohen mjegullat dhe...

 • Nga Maqedonia
  Moti sot në Maqedoni

  Sot moti do të jetë me mjegulla, por pa kushte të reshjeve. Është e mundur që në...

 • Lajme
  Moti sot në Maqedoni

  Sot moti do të jetë i ngrohtë por do të fryjë erë e lehtë. Temperaturat e mëngjesit...

 • Nga Maqedonia
  Moti sot në Maqedoni

  Moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe i ngrohtë. Do të fryejë erë e dobët...

 • Nga Maqedonia
  Moti sot në Maqedoni

  Moti paradite në Maqedoni do të jetë me diell dhe me i ngrohtë. Pasdite në pjesët veriperëndimore...

Televizioni Globi Gostivar
Bulevard Goce Dellcev pn
Qendra Tregtare City Center II/7
+389 42 210 043
nfo@globi.mk

2015 Të gjitha të drejtat e rezervuara