Nga Vendi

Shtetasi i Shqipërisë tenton ta therë me thikë banorin e Gostivarit

Shtetasi i Shqipërisë tenton ta therë me thikë banorin e Gostivarit

Pasditën e djeshme diku rreth orës 17 e 20 minuta, Xh.M. 51 vjeçar nga Gostivari ka denoncuar në polici se 20 minuta më herët në rrugën “JNA” në Gostivar, ku ka kryer punë ndërtimore, konkretisht ka vendosur pllaka bekatoni, është sulmuar fizikisht nga P.E., 49 vjeç nga Republika e Shqipërisë, i cili ka nxjerrë edhe thikë dhe ka tentuar ta përdorë atë.

“Ndërkohë, tre persona të cilët në ato moment kanë arritur me veturë e kanë ndaluar në shtetasin e Shqipërisë në qëllimin e tij dhe e kanë ndaluar zënkën”, thonë nga policia.

Shtetasi i Sqipërisë është privuar nga liria dhe mbajtur në Stacionin Policor të Gostivart për zbardhje dhe dokumentim të rastit.

Comments
Nga Vendi

Më shumë Nga Vendi

setgt0

Emigrant nga Siria qarkullojnë në Gostivar

Televizioni Globi24 Tetor, 2020
FC98741A-8B20-4708-ACE4-A4538937C60F-1392x719

Fillon llogaritja dimërore e kohës

Televizioni Globi24 Tetor, 2020
brza-pomosh

78 vjeçari nga Gostivari ndërron jetë në çajtore

Televizioni Globi23 Tetor, 2020
foio0

Pandemia, administrata e Gostivarit të hënën vendos nëse do të ndryshojë formën e punës

Televizioni Globi23 Tetor, 2020
fhjf0

Lëshohen në përdorim parku dhe këndi i lojrave në fshatin Balindoll

Televizioni Globi23 Tetor, 2020
tery0

Engin Ilyazi nga Gostivari magjistron në Fakultetin e Arkitekturës të Universitetit “Vizyon”

Televizioni Globi23 Tetor, 2020
kjo0

Komuna e Gostivarit bëhet me rrjet lokal të sensoreve për ndjekje automatike të cilësisë së ajrit

Televizioni Globi22 Tetor, 2020
122595778_4558474734224672_2306453924093050946_o

Muftinia e Gostivarit dhe TIKA shpërndanë mjete dezinfektimi në Muftini, Medrese dhe në disa xhami të qytetit

Televizioni Globi22 Tetor, 2020
122385504_10224053448905088_1857264625829678445_n

Nxënësit e SHMTK marrin përsipër mirëmbajtjen e këndeve të lojrave për fëmije

Televizioni Globi21 Tetor, 2020
Televizioni Globi Gostivar
Bulevard Goce Dellcev pn
Qendra Tregtare City Center II/7
+389 42 210 043
gtv-2013@hotmail.com

2015 Të gjitha të drejtat e rezervuara