Nga Vendi

Rrahje mes nxënësish në një shkollë të mesme të Gostivarit

Rrahje mes nxënësish në një shkollë të mesme të Gostivarit

Pasditën e djeshme rreth orës 16 e 30 minuta, B.S. 52 vjeçar nga Gostivari ka denoncuar në polici se diku rreth orës 10 gjatë ditës së djeshme, në një nga shkollat e mesme të Gostivarit, djali i tij adoleshent dhe një tjetër nxënës, shoku i djalit të tij, kanë qenë të sulmuar fizikisht nga nxënës të të njejtës shkollë.

“Merren masa për zbardhjen e plotë të rastit”, thonë nga policia për Tv Globi.

Ndryshe, sulmet fizike mes nxënësve në shkollat e mesme të qytetit të Gostivarit në vazhdimsi përsëriten.

Comments
Nga Vendi

Më shumë Nga Vendi

HNJYUGK0

Gostivar, përurohet çerdhja e re “Dielli” në fshatin Banjicë e Poshtme

Televizioni Globi28 Shtator, 2020
ILOY89P0

Paisje sportive për shkollat fillore të Gostivarit

Televizioni Globi28 Shtator, 2020
hfttcdik0 (2)

CoVid-19, gjatë 24 orëve të fundit nuk ka raste të reja në Gostivar

Televizioni Globi28 Shtator, 2020
jmhkuip0

Gostivar, marsh sensibilizues kundrejt kancerit të gjirit

Televizioni Globi28 Shtator, 2020
fcxhxfh0

Ankand i qetë filantropik me piktura dhe fotografi nën moton “Auksion për aksion

Televizioni Globi28 Shtator, 2020
kuu,yhp;0

Gostivar, projekt për ndihmë dhe mbështetje psikologjike për të rinjtë gjatë Kovid19

Televizioni Globi26 Shtator, 2020
gguyh1

Për çdo orë nga 60 – të shkelje të komunikacionit në Gostivar

Televizioni Globi26 Shtator, 2020
LKJH;0

FOTO LAJM / Riparime të rrjetit të ndricimit publik në Tërnovë dhe Sërmnovë

Televizioni Globi26 Shtator, 2020
Screenshot_2-4

Zubofcë, vetura godet një 18 vjeçare me biçikletë

Televizioni Globi26 Shtator, 2020
Televizioni Globi Gostivar
Bulevard Goce Dellcev pn
Qendra Tregtare City Center II/7
+389 42 210 043
gtv-2013@hotmail.com

2015 Të gjitha të drejtat e rezervuara