Nga Vendi

Policia e Gostivarit arreston tre shtetase nga Shqipëria për lëndë narkotike

Policia e Gostivarit arreston tre shtetase nga Shqipëria për lëndë narkotike

Mbrëmë, rreth orës 01:10, policia e Gostivarit ka privuar nga liria tre shtetase nga Shqipëria L.Sh. 28, F.J. 20 dhe R.B. 36 vjeçe.

Gjatë kontrollit i kryer me urdhër gjyqësor në shtëpinë dhe hapësirat ndihmëse në rrugën e “Ilindenit” në Gostivar, ku ka qenë e vendosur L.Sh., është gjetur marihuanë, grirëse metalike dhe peshore digjitale.

Shtetaset nga Shqipëria janë mbajtur në Stacionin Policor në Gostivar dhe pas zbradhjes së plotë të rastit ndaj tyre do të ketë parashtresa adekuate.

Comments
Nga Vendi

Më shumë Nga Vendi

87857354_2558514897808953_5728796635476000768_o

O. K Kryqi i Kuq – Gostivar dhe SH. M “Sharri” organizojnë aksion për dhurimin e gjakut

Televizioni Globi25 Shkurt, 2020
30

Tre muajt e mirë nisin sonte, si t’i shfrytëzojmë

Televizioni Globi24 Shkurt, 2020
20

K.F “Gostivari” nis gjysëm sezonin me pretendime për në Ligën e parë

Televizioni Globi24 Shkurt, 2020
foto 20

Ndezja e mbeturinave nëpër ara, deri tetë vite burg nëse shkaktohet zjarr

Televizioni Globi24 Shkurt, 2020
87432273_530203290948726_8567958837779234816_o

Forumi Rinor i ASH-së zgjedh kryesinë e re në Gostivar

Televizioni Globi24 Shkurt, 2020
87495401_201020154589496_6344310756602806272_n

Drejtuesit e SP – Çegran në takime informuese me drejtuesit e bashkësive lokale Çegran, Forinë dhe Çajlë

Televizioni Globi24 Shkurt, 2020
thumbnail_BDI - Gostivar, Këshillat Vendore dhanë propozime, lista i dërgohet liderit Ahmeti (7)

BDI – Gostivar, Këshillat Vendore dhanë propozime, lista i dërgohet liderit Ahmeti

Televizioni Globi24 Shkurt, 2020
thumbnail_BDI Gostivar mbledh Këshillat Vendore për nominimin e kandidatëve për deputetë (3)

BDI – Gostivar mbledh Këshillat Vendore për nominimin e kandidatëve për deputetë

Televizioni Globi22 Shkurt, 2020
4440

Muftinia e Gostivarit analizon punën e saj një vjeçare, në mbledhjen e Muftinisë së Gostivarit i pranishëm edhe kreu i BFI të RMV – së, Sulejman Rexhepi

Televizioni Globi21 Shkurt, 2020
Televizioni Globi Gostivar
Bulevard Goce Dellcev pn
Qendra Tregtare City Center II/7
+389 42 210 043
gtv-2013@hotmail.com

2015 Të gjitha të drejtat e rezervuara