Lajme

Kryqi i Kuq Gostivar, vazhdon me shërbimin e ekipit mobil për furnizim dhe distribuim

Kryqi i Kuq Gostivar, vazhdon me shërbimin e ekipit mobil për furnizim dhe distribuim

Kryqi i Kuq i RMV- Organizata komunale Gostivar me ekipin mobil vazhdojnë të jenë në teren, ku bën furnizimin dhe distribuimin e produkteve të cilët janë të nevojshme, për personat që këruan servisin tonë.

90864273_2584121545248288_2297541747963592704_n

90676593_2584121335248309_6273830068397539328_o

90624114_2584122848581491_2271508911800451072_o

90563538_2584121415248301_4931987624047935488_o

Comments
Lajme

Më shumë Lajme

komuna gv0

Zhbllokohet xhiro – llogaria e Komunës së Gostivarit

Televizioni Globi1 Prill, 2020
policia-3-750x430-1-750x430

Arrestohet një banor i Gostivarit dhe një i Tetovës, policia u gjenë heroinë

Televizioni Globi1 Prill, 2020
Ora-POlicore_Gostivar

Pollog, mbrëmë askush nuk e ka shkelur orën policore

Televizioni Globi1 Prill, 2020
JTYPU;0

Ora policore, Prokuroria e Gostivarit ka sjellur aktakuzë për nëntë persona

Televizioni Globi1 Prill, 2020
vfdjhjhd0

Taravari viziton pikat kontrolluese të Policisë

Televizioni Globi1 Prill, 2020
TSUU0

Borë në prill, zbardhet Gostivari

Televizioni Globi1 Prill, 2020
91929634_2590411601285949_5658318464121569280_n

Halil Kastrati dhuron 150 pako ushqimore për familjet nevojtare në Gostivar

Televizioni Globi31 Mars, 2020
p[[0

Për 24 orë 44 pacientë të prekur ng koronavirusi

Televizioni Globi31 Mars, 2020
sdgsae5yh0

Mësimi online ngec në Gostivar, Taravari thirrje Ademit: Krijo kushte për nxënësit

Televizioni Globi31 Mars, 2020
Televizioni Globi Gostivar
Bulevard Goce Dellcev pn
Qendra Tregtare City Center II/7
+389 42 210 043
gtv-2013@hotmail.com

2015 Të gjitha të drejtat e rezervuara