Nga Vendi

Gostivar, u hap “panairi i shtëpisë” i Hobby Center “Ako Gradba”

Gostivar, u hap “panairi i shtëpisë” i Hobby Center “Ako Gradba”

Hobi qendra “Ako Gradba” në Gostivar ka çelur zyrtarisht panairin e shitjes i cili do të zgjasë deri të mërkurën e javës së ardhshme. I titulluar “Panairi i shtëpisë”, aty ofrohen vegla të lloj-llojshme pune me zbritje ekskluzive. Panairi ka tërhequr vëmendjen e shumë konsumatorëve që në ditën e parë, ndërsa të kënaqur me vizitorët shprehen edhe partnerët e “Ako Gradba”. Marjan Stojkosvki, përfaqësues i markave “Metabo” dhe “Rem Power”, ka ftuar qytetarët ta vizitojnë panairin, pasi siç ai u shpreh, aty gjithkush do të gjenë diçka që i nevojitet.

“Për herë të parë, në objektin e ri të partnerit tanë “Ako Gradba” po marrim pjesë në këtë panair. Si bashkëpunëtorë dhe përfaqësues të firmave “Metabo”, “RemPower” dhe të tjera, kemi pasur një bashkëpunim të shkëlqyeshëm të cilin shpresoj shumë ta vazhdojmë gjithmonë në këtë mënyrë të suksesshme. Ju presim që të na vizitoni gjatë këtij panairi”.

Goran Terziski, përfaqësues i “Karmen”, uron që çdo konsumatorë të dale I kënaqur pas vizitës të këtij panairi.

“Sot për ne është kënaqësi që jemi prezent në panairin e organizuar nga “Hobi Qendra – Ako Gradba”. Ne si kompani e mjeteve të punës “Bau Qendra Karmen” kemi një bashkëpunim shumë vjeçar me këtë qendër. Ne po reklamojme produktet tona, të cilat gjithmonë kanë gjetur vend në “Ako Gradba” dhe uroj në bashkëpunim të sukseshëm dhe më tutje. I ftoj poashtu qytetarët të vinë dhe të na vizitojnë në këtë panair i cili do te zgjas deri në javën e ardhshme”.

Kosumatorët shprehen të kënaqur me çmimet dhe produktet e ekspozuara në panair, i cili thonë ata, ka ndër ofertat më të mira në treg për vegla pune.

Ndryshe, panairi zhvillohet në kushte të veçanta që mos vijë deri te përhapja e pandemisë, për çka pronarët kishin ndërmarrë me kohë të gjitha masat mbrojtëse.

Comments
Nga Vendi

Më shumë Nga Vendi

kljglhilu0

Covid 19, vetëm një i infektuar brenda 24 orëve në rajonin e Gostivarit

Televizioni Globi13 Korrik, 2020
foto votimi0

Dita e parë e votimit, në Gostivar votuan 24 persona me COVID-19 ose që janë në izolim

Televizioni Globi13 Korrik, 2020
foto policia0

Nuk mbanin maska, fletpagesa për kundërvajtje ndaj 86 personave

Televizioni Globi10 Korrik, 2020
foto 12230

Shtetasit e Maqedonisë të padëshiruar në Europë, nga Hungaria kthehen 33 atobusë

Televizioni Globi10 Korrik, 2020
dafina0

Zgjedhjet 2020, VMRO-DPMNE premton mbajtjen e rinisë në vendlindje

Televizioni Globi25 Qershor, 2020
fudduy0

Filloi fushata zgjedhore, Gostivari ka mbi 500 votues më shumë se sa në zgjedhjet presidenciale

Televizioni Globi24 Qershor, 2020
rgt0

Kompania “Univerzal”, pajis me “tunel” të ri higjienik Komunën e Gostivarit

Televizioni Globi24 Qershor, 2020
thumbnail_DSC_0408-aerate

Menduh Thaçi fillon kampanjën për zgjedhjet parlamentare 2020 me vizitë te varri i kryetarit të ndjerë z. Arbën Xhaferi

Televizioni Globi24 Qershor, 2020
UntitledDesign_744089844-5

Apel ndaj pjesëmarrësve në garën zgjedhore: gazetarët duhet të punojnë në kushte të sigurta

Televizioni Globi24 Qershor, 2020
Televizioni Globi Gostivar
Bulevard Goce Dellcev pn
Qendra Tregtare City Center II/7
+389 42 210 043
gtv-2013@hotmail.com

2015 Të gjitha të drejtat e rezervuara