Lajme

Gostivar, pensionohen gjashtë veteran të arsimit shqip

Gostivar, pensionohen gjashtë veteran të arsimit shqip

Ata që i edukojnë mirë fëmijët, janë më shumë për tu nderuar, se sa ata që i sjellin në jetë” – Aristoteli

Sot me një ceremoni modeste, të organizuar nga kolegët dhe drejtoria e shkollës “Ismail Qemali”, përcollëm në pension gjashtë veteranë të arsimit. Kështu shkruan në facebook kryetari i komunë së Gostivarit, Arben Taravari.

Vehap Vehapi
Havsa Zylfiqari
Dilaver Asani
Basri Saliu
Safet Selimi
Rexhep Musliu

U dëshiroj shumë shëndet dhe le të shijojnë pension të gjatë!, shkruan Travari.

119648498_10223789461905578_3843157589072871405_n

119672160_10223789461985580_2839264693842097218_n

119685348_10223789461225561_6936496069755517610_n

119718584_10223789460585545_4186258527470455062_n

119737741_10223789460665547_8271050643747654883_n

119773161_10223789461145559_1780169339261821855_n

Comments
Lajme

Më shumë Lajme

setgt0

Emigrant nga Siria qarkullojnë në Gostivar

Televizioni Globi24 Tetor, 2020
FC98741A-8B20-4708-ACE4-A4538937C60F-1392x719

Fillon llogaritja dimërore e kohës

Televizioni Globi24 Tetor, 2020
brza-pomosh

78 vjeçari nga Gostivari ndërron jetë në çajtore

Televizioni Globi23 Tetor, 2020
foio0

Pandemia, administrata e Gostivarit të hënën vendos nëse do të ndryshojë formën e punës

Televizioni Globi23 Tetor, 2020
fhjf0

Lëshohen në përdorim parku dhe këndi i lojrave në fshatin Balindoll

Televizioni Globi23 Tetor, 2020
tery0

Engin Ilyazi nga Gostivari magjistron në Fakultetin e Arkitekturës të Universitetit “Vizyon”

Televizioni Globi23 Tetor, 2020
kjo0

Komuna e Gostivarit bëhet me rrjet lokal të sensoreve për ndjekje automatike të cilësisë së ajrit

Televizioni Globi22 Tetor, 2020
122595778_4558474734224672_2306453924093050946_o

Muftinia e Gostivarit dhe TIKA shpërndanë mjete dezinfektimi në Muftini, Medrese dhe në disa xhami të qytetit

Televizioni Globi22 Tetor, 2020
122385504_10224053448905088_1857264625829678445_n

Nxënësit e SHMTK marrin përsipër mirëmbajtjen e këndeve të lojrave për fëmije

Televizioni Globi21 Tetor, 2020
Televizioni Globi Gostivar
Bulevard Goce Dellcev pn
Qendra Tregtare City Center II/7
+389 42 210 043
gtv-2013@hotmail.com

2015 Të gjitha të drejtat e rezervuara