Nga Vendi

Gostivar, kapen me marihuanë dy shtetas rus

Gostivar, kapen me marihuanë dy shtetas rus

Dje (10 shkurt) rreth orës 8:30, njesitët policore nga Njësia për Punë të Brendshme në Tetovë – Departamenti i Punëve të Brendshme Gostivar, në Gostivar kanë privuar nga liria R.A.V. (35) dhe U.A.A. (30) nga Federata Ruse, Çeçeni.

Gjatë kontrollit të kryer me urdhër gjykate në dhomën e objektit hotelierik ku ata kanë qendruar, është gjetur marihuanë.

Dy shtetasit e huaj janë ndaluar në Stacionin Policor në Gostivar dhe pas dokumentimit të plotë të rastit, sot (11 shkurt) ata do të dalin para gjykatësit me procesin paraprak të Gjykatës Themelore Gostivar.

Comments
Nga Vendi

Më shumë Nga Vendi

HNJYUGK0

Gostivar, përurohet çerdhja e re “Dielli” në fshatin Banjicë e Poshtme

Televizioni Globi28 Shtator, 2020
ILOY89P0

Paisje sportive për shkollat fillore të Gostivarit

Televizioni Globi28 Shtator, 2020
hfttcdik0 (2)

CoVid-19, gjatë 24 orëve të fundit nuk ka raste të reja në Gostivar

Televizioni Globi28 Shtator, 2020
jmhkuip0

Gostivar, marsh sensibilizues kundrejt kancerit të gjirit

Televizioni Globi28 Shtator, 2020
fcxhxfh0

Ankand i qetë filantropik me piktura dhe fotografi nën moton “Auksion për aksion

Televizioni Globi28 Shtator, 2020
kuu,yhp;0

Gostivar, projekt për ndihmë dhe mbështetje psikologjike për të rinjtë gjatë Kovid19

Televizioni Globi26 Shtator, 2020
gguyh1

Për çdo orë nga 60 – të shkelje të komunikacionit në Gostivar

Televizioni Globi26 Shtator, 2020
LKJH;0

FOTO LAJM / Riparime të rrjetit të ndricimit publik në Tërnovë dhe Sërmnovë

Televizioni Globi26 Shtator, 2020
Screenshot_2-4

Zubofcë, vetura godet një 18 vjeçare me biçikletë

Televizioni Globi26 Shtator, 2020
Televizioni Globi Gostivar
Bulevard Goce Dellcev pn
Qendra Tregtare City Center II/7
+389 42 210 043
gtv-2013@hotmail.com

2015 Të gjitha të drejtat e rezervuara