Lajme

Gostivar, babai i dehur sulmon djalin dhe bashkëshorten

Gostivar, babai i dehur sulmon djalin dhe bashkëshorten

Mbrëmë, një orë pas mesnate, policia ka privuar nga liria 49 vjeçarin R.Gj. nga një fshat i rrethit të Gostivarit.

Siç njoftojnë nga policia për Tv Globi, 49 vjeçari i dehur ka shkuar në shtëpi dhe ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij dhe djalin e tij në moshë të vogël. Gjatë sulmit, ai ka përdorur edhe një mjetë të prehtë.

R.GJ. është mbajtur në Stacionin Policor të Gostivarit për zbardhje dhe dokumentim të plotë të rastit.

Comments
Lajme

Më shumë Lajme

30

Tre muajt e mirë nisin sonte, si t’i shfrytëzojmë

Televizioni Globi24 Shkurt, 2020
20

K.F “Gostivari” nis gjysëm sezonin me pretendime për në Ligën e parë

Televizioni Globi24 Shkurt, 2020
POLITICA foto0

RDK e hapur për koalicion parazgjedhor me subjektet shqiptare

Televizioni Globi24 Shkurt, 2020
foto 20

Ndezja e mbeturinave nëpër ara, deri tetë vite burg nëse shkaktohet zjarr

Televizioni Globi24 Shkurt, 2020
87432273_530203290948726_8567958837779234816_o

Forumi Rinor i ASH-së zgjedh kryesinë e re në Gostivar

Televizioni Globi24 Shkurt, 2020
87495401_201020154589496_6344310756602806272_n

Drejtuesit e SP – Çegran në takime informuese me drejtuesit e bashkësive lokale Çegran, Forinë dhe Çajlë

Televizioni Globi24 Shkurt, 2020
thumbnail_BDI - Gostivar, Këshillat Vendore dhanë propozime, lista i dërgohet liderit Ahmeti (7)

BDI – Gostivar, Këshillat Vendore dhanë propozime, lista i dërgohet liderit Ahmeti

Televizioni Globi24 Shkurt, 2020
thumbnail_DSC_0013

Zgjidhet Shtabi Qendror Zgjedhor i PDSH-së

Televizioni Globi22 Shkurt, 2020
autostrada0

Komunikacioni zhvillohet nëpër rrugë të thata

Televizioni Globi22 Shkurt, 2020
Televizioni Globi Gostivar
Bulevard Goce Dellcev pn
Qendra Tregtare City Center II/7
+389 42 210 043
gtv-2013@hotmail.com

2015 Të gjitha të drejtat e rezervuara