Lajme

Filluan punimet për rindërtimin e rrugës “Dushko Popoviq“

Filluan punimet për rindërtimin e rrugës “Dushko Popoviq“

Filluan punimet në rr. “Dushko Popoviq“, reth gjimnazit të Gostivarit, me gjatësi mbi 460 metra dhe gjëresi 6 metra.

Gërryerja dhe heqja e asfaltit të vjetër
Nivelizim i pusetave
Asfaltim i ri

Nga një rrugë me kushte mizore, e transformojmë në një rrugë me standarde moderne, informon kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari.

119069431_10223733468185770_6871152179740835513_n

119073985_10223733469385800_3378730842282163356_n

119082724_10223733467505753_5369490649039593555_n

119106374_10223733468865787_6793430649589091727_n

119116300_10223733468105768_4162028075313197733_n

119122000_10223733469905813_5090360109905222096_n

119144465_10223733470385825_6874406903662462621_n

119157869_10223733468705783_6190738562453209301_n

Comments
Lajme

Më shumë Lajme

ko9p0

Flamurtari lëviz në merkato, arrihet akordi me mesfushorin Burak Menga

Televizioni Globi22 Shtator, 2020
jmgtkyuou0

Super Vardar Forina humbi ndeshjen vetëm përmes penaltive ndaj kampionëve të Vardarit

Televizioni Globi22 Shtator, 2020
1-3

Mërgimtarët e Debreshit përkujtojnë viktimat e 13 shkurtit të kobshëm

Televizioni Globi22 Shtator, 2020
juyfi0

Dorëhiqet trajneri i K.F Gostivari, Biroll Topçiu

Televizioni Globi22 Shtator, 2020
120082600_322842659010151_4487615259501977117_n

Protestë e Iniciativës qytetare “Stop Rusino – ajër i pastër për Gostivarin”

Televizioni Globi22 Shtator, 2020
atgaeyt0

Kryetari Taravari priti në takim lamtumirës ambasadorin francez Timonie

Televizioni Globi22 Shtator, 2020
ypp[y0

Mbi 75 përqind e nxënësve të shkollës fillore “Ismail Qemali” janë për mësim me prezencë fizike

Televizioni Globi22 Shtator, 2020
119979481_2744821499178291_5953509555600988489_n

Kryqi i Kuq Gostivar pjesë e trajnimit tre ditor të Drejtorisë për mbrojtje dhe shpëtim

Televizioni Globi22 Shtator, 2020
gjobe0

Vijojnë aktivitetet për vendosjen të rendit dhe sigurisë më të madhe me parkimin në qytetin e Gostivarit

Televizioni Globi22 Shtator, 2020
Televizioni Globi Gostivar
Bulevard Goce Dellcev pn
Qendra Tregtare City Center II/7
+389 42 210 043
gtv-2013@hotmail.com

2015 Të gjitha të drejtat e rezervuara