Nga Vendi

COVID 19, 12 raste të reja sot në Maqedoni

COVID 19, 12 raste të reja sot në Maqedoni

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoni informon se sot deri në orën 12:00 janë regjistruar 12 raste të reja me coronavirus.

Me rastet e fundit, numri i përgjithshëm i të prekurve me Covid-19 shkon në 148 persona.

Sipas qyteteve, deri tani me Covid-19 janë regjistruar:

– Shkup (88)
– Dibër (40) – prej të cilëve një ka ndërruar jetë
– Kumanova (8) – prej të cilëve një ka ndërruar jetë
– Shtip (7)
– Kavadar (2)
– Ohër (2)
– Gostivar (1)

Comments
Nga Vendi

Më shumë Nga Vendi

komuna gv0

Zhbllokohet xhiro – llogaria e Komunës së Gostivarit

Televizioni Globi1 Prill, 2020
policia-3-750x430-1-750x430

Arrestohet një banor i Gostivarit dhe një i Tetovës, policia u gjenë heroinë

Televizioni Globi1 Prill, 2020
Ora-POlicore_Gostivar

Pollog, mbrëmë askush nuk e ka shkelur orën policore

Televizioni Globi1 Prill, 2020
JTYPU;0

Ora policore, Prokuroria e Gostivarit ka sjellur aktakuzë për nëntë persona

Televizioni Globi1 Prill, 2020
vfdjhjhd0

Taravari viziton pikat kontrolluese të Policisë

Televizioni Globi1 Prill, 2020
TSUU0

Borë në prill, zbardhet Gostivari

Televizioni Globi1 Prill, 2020
91929634_2590411601285949_5658318464121569280_n

Halil Kastrati dhuron 150 pako ushqimore për familjet nevojtare në Gostivar

Televizioni Globi31 Mars, 2020
p[[0

Për 24 orë 44 pacientë të prekur ng koronavirusi

Televizioni Globi31 Mars, 2020
sdgsae5yh0

Mësimi online ngec në Gostivar, Taravari thirrje Ademit: Krijo kushte për nxënësit

Televizioni Globi31 Mars, 2020
Televizioni Globi Gostivar
Bulevard Goce Dellcev pn
Qendra Tregtare City Center II/7
+389 42 210 043
gtv-2013@hotmail.com

2015 Të gjitha të drejtat e rezervuara